***************Základní Kurz Tantrické Masáže************

s Kairou Ivou Sayah

25.-28.1. 2024

Základní kurz tantrické masáže určený ženám, mužům, párům i jednotlivcům. Pro všechny, kteří chtějí plně prožívat sami sebe v těle, ale i ve spojení se všemi dalšími rovinami svého bytí, opečovat se, rozproudit v sobě energii (a tedy život), více sám sebe poznat a uchopit jiný rozměr své sexuality.

Kde: Wonder Full Life Centrum, Horní 57, Teplice nad Metují

Kdy: 25.-28.1. 2024

Cena: 12.000,-Kč/os.
10.000,-Kč/os. do 30. 11. 2023 (přihláška +platba zálohy)

11.000,-Kč/os. do 31. 12. 2023 (přihláška +platba zálohy)

ZÁLOHA: 5.000,-Kč posílejte na účet číslo: 2100206849/2010


V ceně je zahrnuto:

– ubytování na 3 noci ve dvou (4 pokoje pro páry) až pěti lůžkových pokojích,
– celodenní makrobiotická veganská strava bez bílé mouky možnost i bezlepková verze,
– 2 saunové ceremonie,
– využití zázemí Wonder Full Life centra
– masážní pomůcky, oleje, desinfekce apod. na práci během kurzu.

Více o Kaira Ivo Sayah: https://masazetantra.com/o-mne/danit – lektorské služby, know – how, techniky a skills získané z více jak desetileté praxe,


PŘIHLÁŠKA:  https://forms.gle/pPP7RTFhsaVkMcaR7Nejpozději týden před začátkem akce všem přihlášeným rozešlu e-mail s podrobnostmi (cesta, spolujízdy, co s sebou,…) příp. doladíme stravovací specifika apod.
Možnost koupit kurz i formou dárkového poukazu.

Budeme se věnovat obecnému pojetí tantrické praxe s využitím pro běžný život, zkvalitnění prožívání sebe sama či prohloubení partnerského soužití. Naučíte se vědomému doteku i aktivnímu přijímání. Ukážu vám citlivá místa na těle muže a ženy a způsoby, jak k nim přistupovat. Budeme společně hodně dýchat a energetizovat tělo. Zjistíte jak na Velký tah (vnitřní orgasmus) a především se naučíte kvalitně provést tantrickou.
Kurz bude probíhat převážně ukázkovou a zážitkovou formou. Bude zajištěno bezpečné prostředí, kde budou respektovány individuální hranice každého.

Míra nahoty je tedy zcela na vás. Můžete být oblečení klidně po celou dobu kurzu. Ale také nemusíte.
Program bude přizpůsobené složení a naladění skupiny.
Maximální kapacita je 20 účastníků, takže můžeme vytvořit komorní atmosféru s individuálním přístupem.

Co je to TANTRA masáž?

Tantrická masáž je především přístup k člověku a k jeho tělesné schránce.  Je to oslava a vzdání úcty našemu úžasnému a jedinečnému tělu jako neúnavnému nástroji k prožívání sebe sama. Každý muž a každá žena jsou jedinečnou bytostí – projevem boha Šivy a bohyně Šakti. Zapomeňte na všechny své domnělé nedostatky, překročením mého prahu se stáváte dokonalými právě takovými, jací jste.

Tantra pohlíží na tělo celistvě, nevybírá jen některé jeho části (např. záda, jak bývá zvykem u mnoha masáží) a současně si uvědomuje, že tělo není jen prázdná nádoba. Skrze dotek a pocity, které vyvolává, se hýčká také duše. Je to tak přirozené – jako malé děti jsme se cítili nejvíce blaženě v náručí maminky a její doteky nás od narození uklidňovaly a konejšily. Každodenní rituály koupele a následné masáže dětským olejíčkem pusobily blahodárně na naše psychického rozpoložení a vnímání sebe sama. I kdejaké bolení bylo záhy rozpuštěno pod rukami milující osoby. Potřeba láskyplného doteku v těle i duši zůstává i v dospělosti. Jen si ji možná tolik neuvědomujeme. Dnešní uspěchaná doba zaměřená na výkon může snadno odvádět pozornost od tak nehmatatelných a neměřitelných věcí jako je vlastní nitro, cítění nebo sebeprožívání.


Tantrická masáž vám může pomoci tyto potřeby zase doplnit nebo je alespoň začít odkrývat a uznat jim jejich místo ve vašem životě. Je to masáž celotělová a to ve smyslu jak fyzickém (při masáži se věnuje pozornost každému kousíčku těla) tak energetickém, kdy se postupně rozpohybuje energie ve všech sedmi čakrách. Přichází čas naprosté relaxace a odpočinku, kdy odplují všechny problémy a stresy a zůstáváte pouze Vy se svým JÁ v podmanivých tónech hudby a smyslných dotecích mých rukou. Je to doba, kdy se nikam nespěchá, čas zmizí a vy se můžete s důvěrou oddat mé péči. Masáž je vedena tak, že budete mít dostatek času na plynulý návrat do reality a nemusíte se o čas vůbec starat, starat se totiž nemusíte vůbec o nic, jen vychutnávat svoje BYTÍ.


Tantrických technik je celá řada, ale já osobně vycházím především z vlastní intuice a „navnímání se“ na klienta. Co je příjemné jednomu, ačkoliv je to v naprostém souladu s uznávanou technikou, nemusí být v daný moment příjemné jinému. Proto je velmi důležité nebát se dát najevo své pocity v průběhu celé masáže. Nechci po klientech/-tkách, aby se tímto nějak zatěžovali a tedy příliš mysleli (protože mysl zbytečně odvádí pozornost od samotného prožitku), jen chci vytvořit bezpečný prostor důvěry, kde mohou říct ANO všemu, co přijde. Tantra nechává věci prostě plynout a v pocitu plného přijetí otevírá dveře novým zážitkům a zkušenostem.