Výživové poradenství

To jak se stravujeme, má přímý vliv na naše fyzické i duševní zdraví. Možná jste si někdy sami na sobě vyzkoušeli, jak se cítíte, vypadáte a myslíte, když jste ze svého jídelníčku na nějakou dobu vyřadili např. cukr, maso, mléčné výrobky, polotovary a zařadili potraviny s vyšší vitální energií jako jsou zelenina, ovoce, celá zrna, oříšky, semínka…?

Představte si situaci. Potřebujete dorazit na nějaké místo a pohybujete se v neznámé oblasti. Vaše GPS hlásí signál ztracen. Co uděláte, přijedete-li na křižovatku a potřebujete zjistit, jakým směrem se vydat? Můžete zvolit metodu pokus-omyl anebo se obrátíte na někoho, kdo je v dané oblasti jako doma.

Bob Carr se svou více než 50 letou praxí v oblasti zdravé výživy Vás může nasměrovat, abyste se dostali tam, kde potřebujete.

Konzultace obsahuje makrobiotickou/orientální diagnostiku, kompletní makrobiotické doporučení na úpravu stravy a životního stylu.

Konzultace probíhá v anglickém jazyce s překladem.

Termín si můžete sjednat tak, že nám napíšete na info@wonder-full-life.cz nebo kontaktujte přímo Boba na tel. +420 774 757 212 nebo e-mail: robertncarrjr@hotmail.com.  Poté Vám zašleme formulář, který vyplníte a zašlete zpět a slouží nám pro zhodnocení vašeho aktuálního zdravotního stavu. Konzultace probíhá osobně nebo přes skype.

Cena konzultace je 2000 Kč.

Jsme přesvědčeni, že správnou výživou lze nemocem nejen předejít, ale lze je i zcela odstranit. Když k tomu ještě přidáte správné nastavení mysli a dostatek pohybu, nejen že se uzdravíte, ale můžete dát svému životu nový rozměr.

Jak říká jedno indické přísloví „Zdravý člověk má mnoho přání, nemocný jen jedno.“