Idylka v přírodě pro Váš osobní rozvoj

Léčivý víkend pro ženy - OSLAVA ŽENSTVÍ

Eva Pohlová, Michaela Marková  

podzim 2020

Drahá, něžná, krásná ženo!
Věříme, že tato pozvánka se k Tobě dostává v pravý čas, přesně kdy to potřebuješ. Pojď s námi po cestě ženy - po cestě plné krásy a poznávání. Po cestě, na které se poznáš a najdeš sama sebe.

Co kdybychom Ti řekly, že svůj život můžeš Ty sama měnit?
Co kdybys věděla, že máš úžasné schopnosti ve své ženskosti?
Co kdybychom Ti řekly, že menstruace ani premenstruační „syndrom“ nemusíš prožívat v bolestech a v nervovém vypětí?
Co kdybys věděla, že je naprosto v pořádku, že máš své „nálady“?
Co kdybychom Ti ukázaly, jak se během měsíce proměňuješ a jaké neuvěřitelné dary nejspíš ignoruješ?

Pojď si s námi užít Víkend ženy! Budeme si povídat, tvořit, léčit se, prožívat, relaxovat, tancovat, opečovávat se a půjdeme po cestě k sobě sama. Pojď se propojit se svým ženstvím, přijmout a oslavit svou menstruaci, pojď se propojit se svou cykličností a poznat její dary. Zveme tě na léčivý rituál "Oslavy Tvé první menstruace zpětně". Dovol si to pro sebe!

Jaký vztah máš ke své menstruaci, takový vztah máš k sobě. Jaký je? Vítáš a oslavuješ svou menstruaci a využíváš jejich darů nebo to je pro Tebe "něco" nepříjemného, bolavého anebo ses nad tím zatím nezamyslela? Tak či onak, pojďme společně přepsat staré vzorce, které jsme si převzaly od svých maminek a společnosti.
Nezáleží v jakém věku jsi, vše je možné zpětně vyléčit. Pojďme udělat další krok k sobě, k sebe-přijetí, k sebe-lásce.

Přesný program není, budeme ho tvořit na míru dle potřeb skupinky, která vznikne. :-)

Eva Pohlová

Jsem žena, jsem láska a přišla jsem naučit svět milovat.
Do nedávné doby pro mě láska byla pouze slovem. Díky mým třem dětem, nespokojenosti v partnerství a všech vztazích , absenci radosti, lásky, hlubšího smyslu a uvědomění, že můj život je samé "musím", jsem se vydala na cestu sebepoznání. Znovu jsem se spojila se svým ženstvím a prošla hlubokým léčení na všech úrovních.
Cítím a zažívám, jak je sdílení obohacující a léčivé pro každého z nás. A proto miluji hluboká sdílení, tanec, zpěv, přírodu a poznávat nepoznané. Nesmírně mě naplňuje inspirovat a provádět druhé na jejich cestě k sobě.

Michaela Marková 

Jsem zranitelná žena, milující matka, hravá a nespoutaná holčička, nekonečně vděčná dcera i dynamický muž.

Prošla jsem si dlouhým a hlubokým procesem léčení. Léčila jsem svou ženu, svou malou holčičku i svůj vztah s maminkou, který byl velmi poznamenán křivdami a bolestmi. Léčila jsem své panické ataky a úzkostné stavy, přepisovala jádrová přesvědčení i vzpomínky z dětství. Na své cestě jsem pocítila, že je nesmírně důležité a léčivé sdílet příběhy. Jsem nesmírně vděčná za každou duši, kterou mohu inspirovat svým příběhem a pomoci ji uzdravit se.
Více o mém příběhu zde: https://mmd35.estranky.cz/.

Cena kurzu

Cena za kurz je 5 400 Kč.  V ceně je zahrnuto ubytování, veganská strava 3x denně s dezertem a nápoji po celý den.  

Za přihlášenou Tě považujeme po zaplacení "nevratné" zálohy 1 500 Kč na                    č.ú. 43-467 920257/0100. Rezervace a další info na emailu pohlova.eva@gmail.com nebo tel: 724 786 028

 

 

 

Časový harmonogram

Začínáme v pátek 10.7.2020 v 18 h  večeří a končíme v neděli 12.7.2020  po obědě kolem 14 h. 

                        

Letáček ke stažení