Realizování snů, žít naplno svůj sen

To je to, co žene Boba a Wendy v naplnění společné vize.

Bob působil po dlouhý čas jako makrobiotický učitel a poradce, procestoval svět, učil a učil se. Začínal v Clevelandu se státě Ohio v USA, kde založil společnost na výrobu tofu a makrobiotické vzdělávací centrum (East West Center of Cleveland). V něm probíhaly přednášky, kurzy, večeře, konzultace, shiatsu masáže, atd. Bob také žil 5 let v Německu, kde organizoval makrobiotické letní kempy a stal se ředitelem Kushi Institutu. Byl po dva roky hlavním kuchařem v oblíbeném letním makrobiotickém kempu French Meadows v Californii. V češtině vyšla jeho kniha Energie potravin. Bob má rád hudbu, sporty všeho druhu, turistiku, cestování i poznávání neznámého.

Wendy miluje hudbu, tanec, turistiku, udržování těla v kondici, cestování a angličtinu (jak její hlubší studium, tak vyučování druhých). Užívá si nových zájmů a velkých výzev v roli manažerky našeho centra.

A náš syn Benži… jo jo, toho je plný celý dům!

 

View the embedded image gallery online at:
http://wonder-full-life.cz/cs/o-nas/nas-sen#sigFreeId0649bbf222

Vítejte ve Wonder-Full-Life

Jsme

Lidé, Centrum, Domov, kus Přírody

Nové způsoby dělání věcí

Osvědčené metody zemědělství, stejně jako nové a průlomové způsoby pěstování

Místo, kde se člověk učí, hraje si, odpočívá, dobíjí baterky, jí dobré jídlo, tancuje, procvičuje angličtinu, inspiruje se… nebo nedělá vůbec nic

 

Najdete nás v Teplicích nad Metují (Severovýchodní Čechy), co by kamenem dohodil od velkolepých Adršpašsko-Teplických skal. Oblast je známa pro kvalitní vodu a jedinečné kulturní dědictví, které zahrnuje především církevní a lidovou architekturu. Celá oblast spadá do chráněné krajinné oblasti Broumouvsko. 

Centrum bylo dokončeno na podzim roku 2015 po rozsáhlé rekonstrukci starého rozpadajícího se statku. Při rekonstrukci jsme použili co nejvíce přírodních materiálů a současně využili moderní technologie, abychom docílili komfortu a krásy. Centrum má hliněné omítky, dubové podlahy, nábytek ze smrkového a dubového masivu. Vyspíte se na matracích z přírodního latexu pod vlněnou přikrývkou a v bavlně.  

Ubytovací kapacita je 15 osob v pěti pokojích. K dispozici jsou 3 sociální zařízení (2 společné koupelny na patře a 1 WC v přízemí). Přednášková místnost/tělocvična je vybavena zrcadly, projektorem s plátnem, špičkovým ozvučením a bezdrátovými mikrofony. Jídelna/společenská místnost má “pohádkový” krb a piano. Profesionální kuchyň je plně vybavená a je snem pro každého, kdo rád vaří. A sauna, jelikož zimy zde můžou být dlouhé a není lepšího pocitu, než schladit tělo v čerstvém prašanu. 

V sekci fotky se můžete podívat, co jsme vlastně vytvořili.  

 

Go to top